Тех.підтримка ТМКарти

Поточна версія
розрахункового модулю

Версія 24.32 вийшла 05.07.2024 р.

Зміни у версії:

  • Тарифні умови на перевезення вантажів територією Туркменістану на ІІІ квартал 2024 року
  • Коефіцієнти на перевезення вантажів по Вірменії на III квартал 2024 року
  • Тарифні умови на імпортні перевезення вантажів територією Узбекистану

Поточна версія
“ТМКарта”

Версія 1.0.1.47 вийшла 09.05.2024 р.

Зміни у версії:

  • Підтримка одночасного запуску ТМкарти на сервері
  • Виправлення помилок

Тех.умови для встановлення програми

Для роботи програми потрібно:

  • операційна система MS Windows 7 або вище (32 або 64 розрядні версії). Рекомендується MS Windows 10/11
  • підключення до Internet
  • Adobe Pdf Reader 6.0 (або вище) або інша програма для перегляду pdf документів
  • .Net Framework 4.8 або вище. Для MS Windows 7 і вище встановлюється за замовчуванням під час встановлення системи.
  • Рекомендується мати встановлені програмні засоби для перегляду документів електронних таблиць xls

Завантаження

Дистрибутиви
Керівництва

Питання та відповіді

Встановлення та налаштування

Для встановлення ТМКарти скористайтесь посиланням на інсталяційний пакет для вашої ОС (операційної системи), яке знаходиться в розділі «Сервіси >Тех.підтримка > Завантаження», також перед встановленням важливо ознайомитись з технічними вимогами для встановлення програми на ваш ПК.

Після придбання ліцензії за допомогою сайту (або менеджера), на Вашу електронну пошту надійде лист з файлом ліцензії та паролем до нього. Необхідно завантажити отриманий файл на ПК. Відкривши застосунок ТМКарта, натисніть на кнопку «Інфо» у верхній частині екрану, далі оберіть розділ «Про ліцензію» та за допомогою кнопки «Імпорт» завантажте отриманий файл, підтвердивши його паролем, який надійшов Вам поштою.

Технологія заміни ліцензії відбувається аналогічно її встановленню. Відкривши застосунок ТМКарта, натисніть на кнопку «Інфо» у верхній частині екрану, далі оберіть розділ «Про ліцензію» та за допомогою кнопки «Імпорт» завантажте отриманий файл ліцензії, підтвердивши його паролем, який надійшов Вам поштою разом із ліцензією.

Мережева версія програми не передбачена. Але можна придбати кілька ліцензій для одночасного використання на різних робочих місцях.

Підтримується варіант з роботою ТМКарти на аплікейшен сервері, для цього варіанту потрібні додаткові налаштування від адміністраторів для оновлення ТМКарти.

Щоб змінити мову інтерфейсу, необхідно відкрити застосунок ТМКарта, за допомогою панелі інструментів відкрити меню «Головне» та обрати розділ «Налаштування». У вікні налаштувань на вкладці «Загальні» є перелік мов, які підтримує застосунок ТМКарта. Обравши одну з доступних мов необхідно натиснути кнопку «Зберегти», після чого з’явиться інформаційне вікно з інформацією про перезавантаження застосунку для вступу в дію внесених змін, потрібно натиснути «Так».Після перезавантаження застосунку буде застосована обрана мова інтерфейсу.

Оновлення

При кожному запуску ТМКарта автоматично перевіряє та завантажує можливі оновлення. Після завантаження оновлення користувачу пропонується його встановити. Користувач може встановити його одразу, або відкласти встановлення оновлення і опісля встановити його в зручний для користувача час. Користувач може вручну перевірити наявність і завантажити оновлення відкривши меню «Головне», обрати розділ «Оновлення продукту». В застосунку доступні декілька варіантів роботи з оновленнями. Можна перевірити наявність оновлень без їх завантаження, можна перевірити наявність оновлення та завантажити їх, або одразу встановити їх.

При кожному запуску ТМКарта автоматично перевіряє та встановлює оновлення курсів валют. Користувач може вручну перевірити наявність та встановити оновлення курсів валют, скориставшись панеллю інструментів в верхній частині екрану, відкривши меню «Головне» оберіть розділ «Оновлення курсів валют» та натисніть «Оновити».

Технологія заміни ліцензії відбувається аналогічно її встановленню. Відкривши застосунок ТМКарта, натисніть на кнопку «Інфо» у верхній частині екрану, далі оберіть розділ «Про ліцензію» та за допомогою кнопки «Імпорт» завантажте отриманий файл ліцензії, підтвердивши його паролем, який надійшов Вам поштою разом із ліцензією.

Зазвичай оновлення відбуваються наприкінці тижня і залежать від періодичності виходу нормативної інформації залізниць.

Розрахунки

Для розрахунку вартості перевезення вантажу необхідно перейти до модулю (вкладки) «Розрахунки». Далі за допомогою панелі інструментів натиснути на іконку «Новий розрахунок», після чого відкриється вікно в якому потрібно вказати всі параметри перевезення, такі як станція відправлення та прибуття, вид та вага вантажу та ін. Вказавши всі параметри перевезення натиснути кнопку «Розрахувати».

Результатом розрахунку є кінцева вартість перевезення вантажу по вказаному маршруту. Якщо маршрут пролягає в межах різних країн, в розрахунку буде відображатись відстань та вартість по кожній країні окремо та загальна вартість всього маршруту.

Щоб перерахувати перевезення на іншу дату потрібно перейти до модулю «Розрахунки», обрати з архіву розрахунок який потрібно перерахувати, далі на панелі інструментів натиснути іконку «Перерахувати», вказати потрібну дату та натиснути «Розрахувати».

Налаштування коефіцієнтів можна здійснити під час нового розрахунку або при перерахунку. У вікні «Розрахунок (вантаж)» необхідно натиснути кнопку «Докладніше», після чого відкривається вікно з додатковими умовами розрахунку де можна виконати налаштування коефіцієнтів.

Можливо у Вас не остання версія застосунку ТМкарта. Виконайте оновлення програми і перевірте правильність введення даних для розрахунку.

Залишилися запитання?

Зв’яжіться з нами за телефонами
техпідтримки:

по буднях з 9:00 до 18:00

e-mail: support@tmsoft.com.ua

Запитати спеціаліста